Çorape, set 5(palë) Obaibi

818L

SKU: 76182554

Set prej 5 palë çorapesh për djem me gjatësi mesatare

13/14
15/18
19/22
23/26
E kuqe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Set prej 5 palë çorapesh për djem me gjatësi mesatare, me ngjyra dhe dizajne të ndryshme. 76% Pambuk 2% Elastan 21% Poliamid 1% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë