Çorape, set 5(palë) Obaibi

1190L

SKU: 76181324

Set prej 5 palë çorapesh për djem me gjatësi mesatare

15/18
19/22
E verdhë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Set prej 5 palë çorapesh për djem me gjatësi mesatare, me ngjyra dhe dizajne të ndryshme. 76% Pambuk 2% Elastan 22% Poliamid

Sipas markës

Sipas masës

,

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë