Çorape, set (5palë) Okaidi

1090L

SKU: 95744

5 palë çorape me ngjyra të ndryshme

23/26
27/30
31/34
35/38
E verdhe
roze
Shumengjyreshe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Set prej 5 palë çorapesh me ngjyra të ndryshme, me shirit elastik përreth kyçeve dhe me disa vija në linja horizontale. 1% Elastan, 3% Poliester, 20% Poliamid, 76% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë