Çorape, set 5(palë) Okaidi

893L

SKU: 76373634

Set prej 5 palë çorapesh për djem, të gjata

23/26
27/30
31/34
35/38
Portokalli
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Set prej 5 palë çorapesh për djem, të gjata, me ngjyra dhe dizajne të ndryshme. 76% Pambuk 2% Elastan 22% Poliamid

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë