Çorape, set 5(palë) Okaidi

SKU: 76373604

Set prej 5 palë çorapesh për djem, të gjata

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave

Set prej 5 palë çorapesh për djem, të gjata, me ngjyra dhe dizajne të ndryshme. 2% Elastan 22% Poliamid 76% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë