Çorape, set (5palë) Okaidi

SKU: 99477

5 palë çorape me ngjyra dhe punime të ndryshme

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Set prej 5 palë çorapesh me ngjyra dhe punime të ndryshme. 52% Pambuk, 2% Elastan, 21% Poliamid, 25% Poliester

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë