Çorape, set 5(palë), Prenatal

SKU: 688693

5 palë palë corape për djem

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

5 palë palë corape për djem, me tonalitete të ndryshme. 80% Pambuk 15% Poliamid 5% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

,