Çorape të gjata me detaje festive, Obaibi

990L

SKU: 704778991

Çorape të gjata me detaje festive, të buta dhe të ngrohta.

13-14
15-18
19-22
23-26
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Çorape të gjata me detaje festive, të buta dhe të ngrohta. Përbëhet nga: 1% Elastein 9% Poliamid 90% Akrilik

Sipas markës

Sipas masës

, , , , , , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë