Çorape të shkurtra set 5palë Okaidi

1190L

SKU: 684834115

Çorape të shkurtra për vajza set pesë palë, me tonailtete të ndryshme.

23/26
27/30
31/34
35/38
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Çorape për vajza set pesë palë, me tonalitete të ndryshme, dizajn me pika dhe gjethe.2% Elastan 20% Poliamid 78% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë