Çorape të shkurtra, set (5palë) Okaidi

SKU: 99144

5 palë çorapesh, dizajne bazike ose me pika

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Set prej 5 palë çorapesh me gjatësi deri në kyçe dhe me ngjyra të ndryshme, 3 palë njëngjyrëshe dhe 2 palë me pika. 77% Pambuk, 3% Elastan, 20% Poliamid

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë