Çorape te shkurtra shumengjyreshe paketim 5 pale – Okaidi

SKU: 94696991

Çorape te shkurtra shumengjyreshe paketim 5 pale

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Corape per djem te shkurtra 5 pale shumengjyreshe. ,e perbere ngaPambuk 74%, Elastan 3%, Poliamide 23%

Sipas markës

Përzgjidh masën

, , ,

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë