Çorape të thurura Obaibi

1090L

SKU: 96837

Çorape të thurura, ideale për lëkurën delikate të foshnjave

0/6 Muaj
6/12 Muaj
E bardhe
gri
roze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Çorape të thurura e të kthyera në kyçe, dizajn dhe material ideal për lëkurën delikate të foshnjave. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

,

Përzgjidh masën

, ,

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë