Deodorant trupi Freedom Women Secret

SKU: 4552709

Deodorant trupi aromë e dominuar nga notat me lule të luleshtrydheve të pyjeve

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Deodorant trupi “Freedom” 250 ml. për trupin, bazuar në aromaterapinë. Një aromë e dominuar nga notat me lule të luleshtrydheve të pyjeve, kokrrave të dëllinjës, nenexhikut dhe rumit. Në zemër rrush pa fara, lule dhe ananas, me nota qelibari, dru kedri dhe dru sandali në sfond. Një aromë e butë me aromë frutash.,80% alkohol + 12% uje

Sipas markës

Përzgjidh masën

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit