Deodorant trupi Happines Women Secret

SKU: 4552687

Deodorant trupi Happines ku mbizotërojnë notat me lule të mjedrës

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Deodorant trupi “Happiness” 250 ml. për trupin, bazuar në aromaterapinë. Një aromë ku mbizotërojnë notat me lule të mjedrës, bergamotit, limonit me një prekje të ëmbël dhe notat e vaniljes në sfond. Një aromë e butë me aromë lulesh,80% alkohol + 12% uje

Sipas markës

Përzgjidh masën

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit