Deodorant trupi Love Women Secret

SKU: 4552695

Deodorant trupi ku mbizotërojnë notat me lule të boronicës

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Deodorant trupi “Love” 250 ml. për trupin, bazuar në aromaterapinë. Një aromë ku mbizotërojnë notat me lule të boronicës, mjedrës, në zemër, trëndafil, bozhure dhe vjollcë. Me nota të patchulit, drurit të sandalit dhe myshkut në sfond. Një aromë e butë me aromë lulesh,80% alkohol + 12% uje

Sipas markës

Përzgjidh masën

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit