Dyshek dhe jastëk për karrocë, Giordani, Prenatal

3390L

SKU: 567717

Dyshek i kompletuar dhe jastëk për karrige me rrota. Mbulesë në poliester anti-instekte, mbushje të brendshme me fibër termo-lidhës ergonomik ajrosës

TU
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Dyshek i kompletuar dhe jastëk për karrocë.Mbulesë në 100% pambuk të pastër, mund te lahet, me ajrosje, hipoalergjik dhe ortopedik.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

,