Dyshek dhe jastëk për karrocë, Giordani, Prenatal

SKU: 567716

Dyshek i kompletuar dhe jastëk për karrocë.

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave

Dyshek i kompletuar dhe jastëk për karrocë.Mbulesë në 100% pambuk të pastër dhe mbushje të brendshme në shkumë poliuretani me vrimat e sigurisë.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

,