Dyshek, Giordani, Prenatal

SKU: 617280

Shtresë e brendshme me fibër të ajrosshme termo-lidhëse.

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave

Shtresë e brendshme me fibër të ajrosshme termo-lidhëse.Mbulesë poliestër e shtrënguar e mbështjellë me tela të butë, të heqshëm dhe që mund të lahen.Gjatësi 120 cm x Gjerësi 60 cm x Lartësi 11 cm.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

,