Elefant lodër Prenatal

SKU: 564280

Elefant me disa forma që plotësojnë hapësirat në sipërfaqe

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Elefant lodër me disa forma që plotësojnë hapësirat boshe dhe që zhvillon vizionin, koordinimin dhe imagjinatën e fëmijëve.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë