Fashatore e ngurtë Giordani, Prenatal

SKU: 614509

Fashatore e ngurtë

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: ,
Dërgesat

Fashatore e ngurtë praktike i për të ndërruar foshnjën tuaj: një strukturë prej druri e mbuluar me një bazë pëlhure të butë, jo toksike dhe që lahet lehtë.
Përmasat: 50x80x9cm

Sipas markës

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

,