Felpe Okaidi

SKU: 97274945

Felpe me jake te rrumbullaket me element 3D

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Felpe e ngrohte me jake te rrumbullaket,prerje e drejte,menge te gjata dhe detaje ne 3D,80% Pambuk ,20% Poliester

Përzgjidhni markën

Përzgjidh masën

5 Vjec, 10 Vjec, 12 Vjec, 14 Vjec, 6 Vjec, 3 Vjec, 8 Vjec, 4 Vjec

Përzgjidh ngjyrën

Season

VJESHTE-DIMER 2020

Përzgjidhni gjininë

DJALE