Felpe Okaidi

2933L

SKU: 97028138

Felpe me zinxhir dhe pellush

10 Vjec
12 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
8 Vjec
Blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Felpe me zinxhir me menge te gjata,ne material te bute, ne brendesi eshte e veshur me pellush ,prerje e drejte,me tegela ne siperfaqen e felpes per me shume stil,22% Pambuk ,1% Elastan ,77% Poliester

Sipas markës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë