Felpe pambuku Prenatal

1870L

SKU: 674783

Felpe pambuku me mëngë të gjata dhe me Kapuç

0-1 Muaj
1-3 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
Bezhë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Felpe pambuku me mëngë të gjata dhe me Kapuç, mbyllje me zinxhir, me dy xhepa në pjesën e përparme. 80% Pambuk 20% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë