Felpë për vajza, Prenatal

SKU: 697622

Felpë për vajza, me dizenjo trëndafila dhe shkrim ‘Lovely Girl’.

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Felpë për vajza, me dizenjo trëndafila dhe shkrim ‘Lovely Girl’.95% Pambuk, 5% Elastane

Sipas markës

Sipas masës

, ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë