Felpë velvet për djem, Prenatal

SKU: 698134

Felpë velvet për djem, me dizenjo arushë. Mbyllje me zinxhir.

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Felpë velvet për djem, me dizenjo arushë. Mbyllje me zinxhir.80% Pambuk, 20% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

, ,

Përzgjidh masën

, ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë