Felpë velvet për vajza, Prenatal

SKU: 697030

Felpë velvet për vajza, me dizenjo fjongo me ngjyra. Me mini rrudhë në fund.

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Felpë velvet për vajza, me dizenjo fjongo me ngjyra. Me mini rrudhë në fund.80% Pambuk, 20% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

, ,

Përzgjidh masën

, ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë