Fiksuese Biberoni – Prenatal,THAT’S LOVE

590L

SKU: 8054688009956

Fiksuese Biberoni

8 stok

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Mbajtës praktik i biberonit. Në silikoni të butë dhe higjienik. Lehtë për tu larë. Bërë nga silikoni delikat, i përshtatet qafës së foshnjës tuaj.

Sipas markës

Sipas sezonit