Flutur që varet në karrocë Prenatal

SKU: 564288

Flutur me disa kafshë të tjera të varura që vendoset me grep në karrocë

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave

Flutur që shoqëron fëmijën tuaj në karrocë, që vendoset lehtësisht falë një grepi praktik.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit