Frozen Elsa, Prenatal

2000L

SKU: PB5010993932696

Në filmin e animuar të Disney-t Frozen II, Elsa lë shtëpinë e saj në Arendelle dhe niset në Pyllin e Magjepsur, duke nisur një udhëtim për të zbuluar veten.-Djemve dhe vajzave të moshës 3 vjeç e lart do t’ju pëlqejnë të krijojnë historitë e tyre dhe të rikrijojnë momente filmi me këtë kukull Mbretëresha Elsa.-Kjo kukull e modës përmban rroba dhe aksesorë të heqshëm: një fund të bardhë dhe një pelerinë blu me dizajne gjeometrike, frymëzuar nga skena e fundit e filmit të Disney “Frozen II – Sekreti i Arendelle”.-Djemtë dhe vajzat nga 3 vjeç e lart mund të argëtohen duke stiluar flokët e gjatë biondë të kukullës Elsa njësoj si në film. Plus, ajo është mbi 11″ (28 cm) e gjatë.

Bojëqiell
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Në filmin e animuar të Disney-t Frozen II, Elsa lë shtëpinë e saj në Arendelle dhe niset në Pyllin e Magjepsur, duke nisur një udhëtim për të zbuluar veten.-Djemve dhe vajzave të moshës 3 vjeç e lart do t’ju pëlqejnë të krijojnë historitë e tyre dhe të rikrijojnë momente filmi me këtë kukull Mbretëresha Elsa.-Kjo kukull e modës përmban rroba dhe aksesorë të heqshëm: një fund të bardhë dhe një pelerinë blu me dizajne gjeometrike, frymëzuar nga skena e fundit e filmit të Disney “Frozen II – Sekreti i Arendelle”.-Djemtë dhe vajzat nga 3 vjeç e lart mund të argëtohen duke stiluar flokët e gjatë biondë të kukullës Elsa njësoj si në film. Plus, ajo është mbi 11″ (28 cm) e gjatë.

Sipas markës

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë