Fund i gjatë me dy tonalitete Mango

4193L

SKU: 87047132

Fund pambuku i gjatë e i lirshëm

l
m
s
XS
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , , Tags: ,
Dërgesat

Fund pambuku me prerje të gjatë e të lirshme, me bel elatik dhe dizajn me dy tonalitete. 100% Pambuk

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

E BARDHE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA

Produktet e parë së fundmi