Fund i gjatë me printe Mango

3493L

SKU: 87045660

Fund i lirshëm me printe florale

l
m
s
xl
XS
jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fund me prerje të gjatë dhe të lirshme, me shirit beli elastik dhe dizajn me printe florale. 100% Viskoze

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, xl, XS

Color Filter

JESHILE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA