Fund I gjatë për vajza ,Okaidi

1495L1845L

SKU: 85918144

Lundrues dhe i ndezur … për piruetë! Vajzat e vogla bien menjëherë në dashuri me këtë fund xhins të gjatë blu. Është e butë, e lehtë dhe krejtësisht në modë! Bel plotësisht elastik. Butona dekorativ në pjesën e përparme.

10 Vjec
12 Vjec
14 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
8 Vjec
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Lundrues dhe i ndezur … për piruetë! Vajzat e vogla bien menjëherë në dashuri me këtë fund xhins të gjatë blu. Është e butë, e lehtë dhe krejtësisht në modë! Bel plotësisht elastik. Butona dekorativ në pjesën e përparme.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , , , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë