Fund i gjatë Springfield

2245L

SKU: 6889905

Fund i gjatë me lidhëse beli me thekë

l
m
s
xl
E zeze
jeshile
kafe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fund i gjatë me prerje të lirshme, me frudë në bazë dhe me një lidhëse beli me thekë. 100% Viskoze

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë