Fund i shkurtër Mango

2394L

SKU: 17057757

Fund i shkurtër pambuku, me printe me gërma, me disa tonalitete

l
m
s
XS
Kafe e erret
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Fund i shkurtër pambuku, me printe me gërma, me disa tonalitete, me mbyllje me zinxhir dhe buton. 98% Pambuk 2% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë