Fund i shkurtër xhins Mango

2093L

SKU: 87087140

Fund xhins me prerje të drejtë dhe 4 xhepa

l
m
s
XS
blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fund i shkurtër xhins me prerje të drejtë dhe bel të lartë, me 4 xhepa dhe mbyllje me zinxhir e kopsë. 100% Pambuk

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

BLU

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA