Fund i shkurtër xhins Mango

2990L

SKU: 87067880

Fund xhins me dy xhepa anësorë dhe dy xhepa të pasëm

l
m
s
XS
E verdhë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fund i shkurtër xhins me dy xhepa anësorë e dy xhepa të pasëm dhe me prerje të drejtë. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë