Fund lëkure Mango

2995L

SKU: 87080544

Fund treçerekësh me prerje të drejtë

34
36
38
40
42
E kuqe e erret
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fund me gjatësi treçerekëshe dhe bel të lartë. Me xhepa anësorë, mbyllje me zinxhir dhe kopsë dhe I çarë para. 100% IMITIM LEKURE

Përzgjidhni markën

Size Filter

34, 36, 38, 40, 42

Përzgjidh masën

34, 36, 38, 40, 42

Color Filter

E KUQE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA

Produktet e parë së fundmi