Fund lino, Mango

5990L

SKU: 47077108

Fund treçerekësh lino me lidhëse

l
m
s
xl
XS
Bezhë
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Fund treçerekësh lino me lidhëse dhe shirit elastik tek pjesa e belit. 100% Lino

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë