Fund me anë të kryqëzuara Mango

2394L

SKU: 87093253

Fund me teksturë lëkure

l
m
s
XS
bezhe
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fudn i shkurtër me teksturë lëkure, dizajn me anë të kryqëzuara asimetrike para dhe mbyllje jo e dukshme me zinxhir në pjesën e pasme. 100% Poliester

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

BEZHE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA