Fund me çarje përpara Mango

897L

SKU: 87095695

Fund treçerekësh me prerje të drejtë

l
m
s
xl
XS
Bezhë
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Fund treçerekësh me prerje të drejtë dhe shirit beli elastik me lidhëse. Dizajn me një çarje në pjesën përpara. 51% Poliester, 44% Viskoze, 05% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë