Fund me kuadrata Mango

2394L

SKU: 17085129

Fund i shkurtër me kuadrata dhe me pala në pjesën e përparme

l
m
s
XS
E bardhe
Jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Fund i shkurtër me kuadrata dhe me pala në pjesën e përparme, me disa tonalitete të kombinuara, dhe me një zinxhir në pjesën anësore të fundit. 64% Poliestër 34% Viskozë 2% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë