Fund treçerekësh Mango

SKU: 87057121

Fund treçerekësh me bel të lartë dhe copë të mbledhur

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , , Tag:
Dërgesat

Fund treçerekësh me bel të lartë, dizajn me një copë të mbledhur dhe me një çarje anësore në njërën këmbë. 89% Viskoze,11% Poliamid

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

JESHILE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA