Fund treçerekësh me pala Mango

5243L

SKU: 87086329

Fund treçerekësh me pala të lirshme, me print zinxhiresh

l
m
s
XS
roze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fund treçerekësh e me pala të lirshme, dizajn me print zinxhiri dhe me shirit beli elastik. 100% Poliester

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

ROZE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA