Fund me printe florale Mango

3493L

SKU: 87045666

Fund me prerje të gjatë dhe frudë

l
m
s
xl
XS
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fund me prerje të gjatë e të lirshme, me shirit beli elastik, dizajn me printe florale dhe frudë në pjesën e poshtme. 80% Viskoze, 20% Poliamide

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, xl, XS

Color Filter

E BARDHE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA