Fund me qendisje Mango

2793L

SKU: 87084015

Fund me qendisje dhe copë të dyfishtë

l
m
s
XS
bezhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fund me gjatësi poshtë gjurit dhe me vopë të dyfishtë, ku copa e sipërme është e qendisur. 100% Pambuk

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

BEZHE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA