Fund i shkurtër me cirka Mango

3493L

SKU: 87085716

Fund i shkurtër elastik

l
m
s
XS
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fund me prerje të shkurtër dhe material elastik, dizajn me teksturë cope të ashpër. 05% Poliamide, 60% Pambuk, 22% Viskoze, 13% Poliester

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

E BARDHE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA