Fund pambuku me printe Mango

4193L

SKU: 87045665

Fund i gjatë me printe pikash

l
m
s
XS
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fund me prerje të gjatë dhe të lirshme me përbërje pambuku, me shirit beli elastik dhe dizajn me printe pikash. 100% Pambuk

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

E BARDHE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA