Fund treçerekësh I drejtë Mango

3493L

SKU: 87092881

Fund treçerekësh prerje e drejtë me të çarë në pjesën e përparme.

34
36
38
40
42
bezhe
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fund treçerekësh prerje e drejtë me të çarë në pjesën e përparme, me rrip në pjesën e belit dhe xhepa anësore. 73% POLIESTER, 08% ELASTAN, 19% VISKOZE

Përzgjidhni markën

Size Filter

34, 36, 38, 40, 42

Përzgjidh masën

34, 36, 38, 40, 42

Color Filter

E ZEZE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA