Fund treçerekësh Mango

3990L

SKU: 27050360

Fund treçerekësh me shirit elastik beli

l
m
s
xl
XS
Bezhë
Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Fund treçerekësh me shirit elastik beli dhe me një carje vertikale në pjesën anësore të këmbës.74% Poliestër 23% Akrilik 3% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë