Fund trecerekësh, Mango

2990L

SKU: 17083260

Fund trecerekësh, me shirit elastik tek beli dhe lidhëse

l
m
s
XS
bezhe
jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fund trecerekësh, me shirit elastik tek beli dhe lidhëse, me carje në pjesën e përparme.81% Poliestër,16% Viskozë,3% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë